TJ Sokol ( http://www.sokolmarsovice.xf.cz/ )

 

Fotbalový turnaj se vydařil... 

V sobotu dne 2. 7. 2011 se konal na hřišti „Na Trávníkách“ fotbalový turnaj za účasti 8 mužstev. Zápasy probíhaly za slunečného počasí po celý den, kdy postupně ze dvou skupin vzešli čtyři semifinalisté. Vítězem se stala Tisem, když nejprve na penalty vyřadila Mstětice a ve finále si poradila i s domácími Maršovicemi. Třetí se umístily Mstětice po výhře nad Václavicemi.

 

Sokol na Moravě...

 V rámci letní přestávky uskutečnil Sokol dvoudenní zájezd do jihomoravského Hlohovce (okres Břeclav). Kromě přátelského zápasu s místním týmem hrajícím okresní přebor (výsledek 1:1) jsme samozřejmě nevynechali návštěvu místních sklípků. O 14 dní později měli možnost naši fanoušci vidět stejného soupeře v odvetě v zápase bohatém na góly (výsledek 5:5) i na našem hřišti, předzápas navíc sehrál i náš nově se rodící dorost. Příjemný den jsme pak zakončili při společné večeři v místní restauraci. Děkujeme touto cestou za příjemné posezení místnímu majiteli pohostinství p. Hrmovi a tříčlennému hudebnímu tělesu p. Františku Haškovi, Jaroslavu Dalihodovi a Vladimíru Slabovi.

 

 Otevření dětského hřiště

 Sokol společně s městysem Maršovice si Vás dovolují pozvat

v neděli 16. 10. 2011 (na posvícení) od 13:30 na slavnostní otevření dětského hřiště v areálu 

„Na Trávníkách“. Pro děti je připraven program, občerstvení zajištěno.

 SRDEČNĚ ZVEME DĚTI I RODIČE!!!

Dětské hřiště vzniklo z iniciativy TJ Sokol za podpory Městyse Maršovice a drobných či větších sponzorů, kde poděkování za jejich oslovení patří především Lence Kaňokové. V drtivé většině byly provedené práce zhotoveny brigádnickou činností jak samotného  výboru TJ, tak i členů a příznivců, čímž se podstatně snížily celkové náklady na konečnou sumu kolem 64.000,- Kč. V dalším období zvažujeme jeho postupné doplnění o dětské atrakce, možná i rozšíření.

 Další informace včetně fotogalerie z výstavby hřiště si můžete prohlédnout na nově vzniklých webových stránkách TJ Sokol na adrese:  www.sokolmarsovice.xf.cz

 Sponzoři dětského hřiště:

Sokol Maršovice, Městys Maršovice, PANDA PLUS s.r.o. Mukařov, KHEIRON s.r.o. Mukařov, LAMINO SERVIS VOŽICKÝ - Praha 9, Zdeněk Kubín - Kňovice, Zbyněk Bačík – Řehovice, H+H Elektro – Rostislav Hašek, Ivana Procházková – Maršovice, Pavel Artus – Basilej, Michal Hašek – Maršovice, Josef Bartoš – Řehovice, Václav Novák – Maršovice, Lukáš Procházka – Praha, Zdeněk Šetina – Mstětice, Martin Bursík - Benešov

 Zároveň děkujeme firmě Miloš Petrdlík – Strnadice za pomoc při výstavbě tohoto hřiště.

                   !!!! DĚKUJEME!!!!!                                         Za TJ Sokol Michal Hašek 

Internetové stránky Sokola Maršovice

Začátkem měsíce září 2011 spatřil světlo světa klubový web Sokola Maršovice, na který můžete nahlédnout na internetové adrese: www.sokolmarsovice.xf.cz. Je samozřejmě ještě v začátcích, ale doufáme, že bude neustále doplňován novými informacemi, kterými může přispět kdokoliv z Vás. Pokud máte doma jakýkoliv postřeh, který se týká minulosti Sokola a chtěli byste jím obohatit naše stránky a informovat tak ostatní příznivce, můžete nám ho kdykoliv zaslat na emailovou adresu : sokolmarsovice@seznam.cz. 


Jiří Mikolášek

 

Maršovický fotbal v sezóně 2010-2011

5-9-3-7-1 : co tento na první pohled nesourodý shluk lichých čísel představuje? Jsou to umístění našich týmů, které zasáhly do okresních soutěží v právě skončeném ročníku.

"A" tým. Po sestupu z krajské soutěže jsme v reálném stavu zhodnotili možnosti prvního týmu a rozhodně jsme pomýšleli na vrchní patra tabulky, nikoliv však na postup. Začátek soutěže však byl naprosto nevydařený a po odehraném 4. kole mělo mužstvo na kontě pouhopouhý jeden bod. Domácím utkáním s Olbramovicemi však nastartovalo velmi úspěšnou šňůru, kdy v sedmi zápasech poznali hráči pouze v Popovicích hořkost porážky a ziskem 18-ti bodů se celek zařadil na druhou příčku tabulky, kterou však v posledních třech podzimních zápasech, ve kterých získal pouze jeden bod, neudržel a klesl na průběžnou osmou pozici.

Po zimní přestávce byly úvodní zápasy jara ve znamení - doma výhra - venku prohra, což rozhodně neplatilo ve druhé polovině jara, kdy jsme si porážku přivezli pouze ze hřiště zachraňujícího se teplýšovického "béčka" a doma jsme naopak odevzdali bod Popovicím a všechny v derby Vrchotojanovickým. Oproti podzimu si celek polepšil na 5. pozici daleko od sestupujících Přestavlk (14 bodů), ale ještě dále od postupujících Votic"B" (19 bodů).
"B" tým. Podzimní část soutěže začal celek třemi výhrami v prvních čtyřech zápasech, ale následný debakl od votických veteránů ukázal, že na postup to v tomto ročníku určitě nebude. A jaro potvrdilo podzimní předpoklady. Několik debaklů, první bod až ve 21.kole a v této části soutěže jen dvě výhry - ve IV.třídě velmi nelichotivá bilance. Někteří hráči rezervy by si měli uvědomit, že reprezentují svůj klub a že pouhá účast na mistrovských zápasech je z jejich strany spíše výsměchem těm, kteří se starají o chod Sokola než čímkoliv jiným.

Žáci a přípravka. Na podzim jsme do soutěží přihlásili kromě přípravky také žáky a to jak starší tak i mladší. Oba celky žáků nás po celý rok reprezentovaly velmi dobře, ale to, co se povedlo nejmladšímu našemu týmu - tedy přípravce - stojí za zvláštní zaznamenání. Ve své kategorii suverénně nejlepší a v kontextu všech 19-ti soutěží, které se v ročníku 2010-2011 pod hlavičkou OFS Benešov hrály, také nejlepší, no posuďte sami : v 16-ti zápasech 16 výher a skóre 159:8 - klobouk dolů a ještě jednou a ať všem našim mladým fotbalistům vydrží jejich nadšení pro tento sport co možná nejdéle.

                                                                                                                  Jiří Mikolášek

  FOTBALOVÝ TURNAJ JIŽ PODRUHÉ V MARŠOVICÍCH                 

V sobotu 2. července  pořádal TJ Sokol Maršovice turnaj v malé kopané v areálu hřiště „Trávníky“. Začátek byl v 9:00 a zápasy probíhaly celý den až do konečného rozhodnutí.

  VYDAŘENÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK

 V sobotu 19. 3. 2011 jsme uspořádali ve školní hale v Neveklově turnaj přípravek za účasti

8 mužstev.

Po nesmlouvavých, ale férových bojích, kdy výsledky nebyly na prvním místě, vykrystalizovalo toto pořadí….. 8. Sokol Ostředek,  7. FK Bílovice,  6. Kavalier Sázava,

5. Sokol Maršovice,  4. Sokol Postupice,  3. Sokol Nespeky I. …Ve finále se pak po dramatické bitvě radovali po výhře 1:0 mladíčci z Bystřice před Sokolem Nespeky II.

 Domácí mužstvo Sokola Maršovice reprezentovali: Jan Rákosník, Tomáš Treml, Lukáš Krejčí, Míša Hašková, Vojta Rada, Adam Kohl, Kuba Pospíšil, Martin Rada a Roman Hašek

 Díky bezvadně fungující spolupráci všech zainteresovaných se nevyskytl sebemenší problém a závěrečné vyhodnocení za přítomnosti starosty Bohumila Ježka bylo vydařenou tečkou za celým dnem. Turnaj se tak po všech stránkách vydařil a všichni aktéři včetně těch nejmenších  pak budou mít delší dobu na co vzpomínat… Ceny zajišťoval Sokol, další pak věnoval OÚ Maršovice..

Na závěr bych rád vyslovil velký dík všem, kteří se na této organizačně náročné akci ať už větší či menší měrou jakkoliv podíleli a bez jejichž dobrovolné pomoci bychom prostě nic podobného uspořádat nemohli.                                                               

 Michal Hašek, za TJ Sokol


Maršovický fotbal 2008

    

"NICNEDĚLÁNÍ" SOKOLA A MYSLIVCŮ

(reakce na osočení na veřejném zasedání zastupitelstva Městyse Maršovice)

 

   

Maršovický fotbal v sezóně 2005-2006

Maršovický fotbal v roce 2004

 

Právě uplynulý rok byl pro náš fotbal rokem úspěš-ným pouze na poli mimofot-balových aktivit, za kterými vlastní sportovní stránka a hlavně výsledky jednotlivých celků, zaostaly. Po mnohale-tých, k ničemu nevedoucích diskuzích, jsme konečně vybudovali zavlažování hlavního hřiště a do zatím provizorního provozu jsme uvedli náhradní hřiště i když zde jsme měli vykonat rozhodně víc. Fotbalová stránka však byla, hlavně co se výsledků týče, mírně ře-čeno nedobrá.

A tým. S poměrně velkým 10-ti bodovým od-stupem za vedoucím celkem jsme začali jarní část a pro-tože jsme v prvních pěti kolech získali stejný počet bodů, zmizela i teoretická naděje na postup. Nastala tedy zkouška nových tváří včetně dorostenců. Celkový zisk 37 bodů a konečná 7. příčka – to rozhodně nebylo naplnění předsezónních představ. To jsme ovšem ještě netušili, jak černý nás čeká podzim. Letní doplnění kádru přestupujícím Jirkou Hampeštem, z hos-tování se vrátivším Milanem Rezkem a kvalitními hráči skončivšími v dorosteneckém celku nás naplňovaly předsta-vami bojovat v právě probíha-jící sezóně o nejvyšší mety v okresním přeboru. Tyto ambice nám ještě umocnily výsledky v přípravných zápasech, ve kterých jsme nepoznali hořkost porážky

a na memoriálu Jožky Fedo-riaka na nás dokonce  nestači-ly ani celky z Trhového Štěpánova a z Týnce nad Sázavou. Realita mistrov-ských zápasů však byla úplně jiná a po poměrně slušném úvodu ( zisk osmi bodů z pěti utkání ) přišla šňůra čtyř zá-pasů, ve kterých jsme získali pouze jediný bod a rázem jsme se ocitli tam, kde jsme to rozhodně nečekali – suterénu tabulky – místo myšlenek na postup  máme zcela jiné starosti.

B tým. Hráči rezervy po postupu v premiérové sezóně ve vyšší soutěži poznali, že III. třída má svou kvalitu a i když po odehraném podzimu 2003 měl tým 17 bodů a místo v klidném středu tabulky, několikráte na jaře zbytečně prohrál a začal se propadat k sestupovým příčkám. Zisk sedmi bodů v posledních čtyřech zápasech však znamenal definitivu vyšší soutěže i pro právě probíhající ročník. Podzim však odehrálo béčko jako na houpačce (výhra v Sobě-hrdech – porážka doma s Ostředkem) a se získanými deseti body ho čeká stejně nelehké jaro jako první tým.

Dorost. O velmi úspěšné loňské sezóně si mohou nechat dorostenci jen zdát. Samozřejmě se u tohoto celku projevil generační pro-blém a odchod poloviny hráčů základní sestavy do kategorie dospělých se musel projevit.

I když je zisk pouhých sedmi bodů daleko za očekáváním, výkon a výrazné vítězství v posledním  zápase s celkem Kostelce nad Černými Lesy, který je jedním z kandidátů postupu, by nás měl naplnit trochu optimistickými myšlenkami.

Žáci a přípravka. Stejně jako u dorostenců se i u těchto celků negativně proje-vil odchod opor do vyšších kategorií. Byli jsme zvyklí nehodnotit tyto týmy podle výsledků, ale podle chuti do hry. Ta mladíčkům naštěstí zůstala, ale předposlední a poslední příčky, které okupují po odehraném podzimu, nejsou rozhodně naší dobrou vizitkou stejně jako zisk pouhých čtyř bodů z celkem 17-ti utkání obou těchto celků. Elán však v těchto týmech rozhodně nechybí a brzy se zde určitě dočkáme lepších výsledků.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem trenérům, vedoucím mužstev a všem funkcionářům, kteří se o fot-bal v Maršovicích starají i v době, kdy se zrovna herně nedaří a výsledky nejsou takové, jaké bychom si představovali. Poděkování patří rovněž všem sponzorům, kteří nám svými dotacemi pomáhají, protože bez jejich podpory bychom jen velmi těžko udrželi v soutěžích pět celků.

 Již více než 10 let přispívá Sokol do Maršovické Louky články o své činnosti. Pravidelně se jedná o sudá čísla, ve kterých se v červnu zmiňujeme o naší práci v právě skončené sezóně a následně v prosinci za právě uplynulý rok. Po veřejném zasedání zastupitelstva Městyse Maršovice ze dne 25.3.2008 však musíme udělat výjimku a v tomto vydání reagovat na nesmyslná osočení vůči nicnedělání některých zájmových složek v obci. Když už si někdo dovolí veřejně vystoupit a prohlásit před ostatními občany, cituji: „Sokol a myslivci nic nedělají a jenom natahují ruce,“ musí mít takové nařčení určitě věrohodně a nezvratně podloženo. Já si však dovolím za obě napadené organizace prohlásit, že se jedná o naprosto zcestné osočení, které není podepřeno žádnými konkrétními údaji. Nemohu sice mluvit za myslivecké sdružení, ale jsem si naprosto jistý, že stejně jako my, jsou i oni velmi výrazně zapojeni do veřejného života v obci. Jejich klubovna, kterou si sami vybudovali, patří svým vybavením k nejhezčím svého druhu na okrese Benešov a rovněž jejich činnost je členy ostatním spolků (Neveklov, Křečovice, Lešany atd.) hodnocena velmi pozitivně. Pokud hovořím za Sokol, patříme po fotbalové stránce mezi deset čelních jednot na Benešovsku. Když nepočítám okresní město, Vlašim nebo Votice, jsou před námi tabulkově Teplýšovice, Chocerady, Kondrac, Nespeky, Pyšely a Olbramovice. S ostatními téměř padesáti jednotami jsme buď srovnatelní, nebo, a to ve velké většině případů, vychází porovnání našich sportovních výsledků mnohem lépe. Během posledních deseti let se řadíme do špičky nejvyšší okresní soutěže a v letech 1999 – 2003 jsme hráli i krajskou soutěž. V té době jsme u nás přivítali týmy z Příbrami, Votic, Jílového, Nového Knína, Teplýšovic, tedy celky, které nyní (Votice) nebo v minulosti (Jílové) hrály divizní soutěž.

V naší TJ je organizováno celkem 152 členů, což je absolutně nejvyšší počet ze všech zájmových organizací v maršovickém teritoriu. Mezi nimi je mnoho žáků a dorostenců, které fotbal opravdu baví, věnují mu mnoho volného času a nemají tak čas na jiné, mnohdy negativní, činnosti. K mistrovským zápasům "A" týmu je již 11 let vydáván slosovatelný program, což není k vidění na žádném jiném hřišti v okresních soutěžích, stejně jako i kvalitní rozhlasové ozvučení včetně podrobného komentáře k jednotlivým utkáním. Nejen mistrovské zápasy a s nimi neodmyslitelně spjaté tréninky však vyplňují činnost našich členů. Každoročně je pořádán dvoudenní turnaj v malé kopané ve Mstěticích, který bude mít v tomto roce již 36. pokračování a je tak nejdéle pravidelně pořádanou fotbalovou akcí na Benešovsku. Během uplynulých pěti let se na našem hřišti v rámci různých oslav představily také týmy bývalých reprezentantů, staré gardy Slavie a Sparty a celek Amfory, složený ze známých tváří kulturního a sportovního života, kdy jsme po skončení těchto akcí pobavili příchozí občany celkem třemi odpálenými ohňostroji. Není to však pouze fotbal, který tvoří náplň činnosti Sokola. Své místo zde má i každoroční pořádání dětského dne a také taneční zábavy Šibřinky, která je vždy hojně navštěvována a má mezi jejími účastníky velmi kladný ohlas.

Shora popsané řádky uvádějí konkrétní události a není v nich zmíněno to "nicnedělání", ze kterého jsme byli společně s myslivci osočeni. Ačkoliv do roku 2005 jsme také pracovali, podrobný přehled o brigádnických - tedy BEZPLATNÝCH - hodinách členů Sokola eviduje od podzimu 2005, kdy začala přestavba klubovny na fotbalovém hřišti, Michal Hašek, kdy já vycházím v součtu níže uvedených čísel z jeho záznamů, které jsou vedeny naprosto precizně. Při rekonstrukci klubovny od měsíce listopadu 2005 do měsíce března 2006 bylo členy Sokola na této akci odpracováno celkem 397 brigádnických hodin. V roce 2006 bylo členy Sokola odpracováno celkem 720 brigádnických hodin a následně v roce 2007 celkem 633 brigádnických hodin. Během této doby investoval Sokol do rekonstrukce a údržby fotbalového areálu (pouze budov a dalšího zázemí - nepočítáme vlastní hřiště) celkem 210.000,-- Kč z vlastního rozpočtu. A teď ať mi někdo od očí řekne, že sportovci dělají h.... a že jen natahují ruce (pro peníze).

                                                                                                   Jiří Mikolášek

  

 PS : Je pravdou, že Sokol o své činnosti informuje občany pouze formou dvou článků ročně, které vycházejí v Maršovické louce. Kdo však chce, může navštívit fotbalové zápasy na hřišti "Na Trávníkách" a pokud nemá zájem o fotbal, alespoň námi pořádané mimosportovní akce. Sokol samotný nemá internetové stránky, takže touto cestou svou činnost prezentovat nemůže. My všichni, kteří věnujeme maršovickému sportu nemálo svého volného času, si však myslíme, že mnohem více prospějeme věci tím, když za námi budou vidět konkrétní skutky než neadresné písemné nebo řečnické projevy.

 

 

Historický úspěch maršovického hokeje

 

                                                                                                Zdeněk Bednář, vedoucí mužstva

        Dne 20.3.2008 v cca 23.45 hodin dosáhli maršovičtí hokejisté historického úspěchu. Vyhráli Turnaj NHLH „O putovní pohár ředitele MSZ Benešov“ III.ligy v sezóně 2007-2008.

     Začněme ale od začátku. Nejdříve Vám přiblížím, co to vlastně hrajeme za soutěž. NHLH je liga neregistrovaných hráčů ledního hokeje, která je rozdělena do tří ligových skupin. Naše třetí liga má následovné rozlosování, první kolo hrajeme s druhou ligou, druhé a třetí kolo hrají týmy třetí ligy mezi sebou. Před sezónou 2007-2008  došlo k omlazení a hlavně posílení našeho týmu, ale zdravé jádro zůstalo od minulých let nezměněné.

    Naše soutěž byla zahájena úvodním zápasem dne 4.9.2007 ve 22:00 hodin na zimním stadionu proti soupeři HC Agave, který skončil spravedlivou remízou 3:3. Poté následovaly střídavé úspěchy, výhry, remízy  a samozřejmě také prohry. Po odehrání 1 kola jsme měli na našem kontě 3 výhry, 3 remízy a 5 prohraných zápasů.

     Druhé kolo maršovičtí hokejisté zahájili s týmem HC Praváci, tento duel naši prohráli 4:2. Poté následovala druhá prohra 5:1, ale pak přišel zlom v podobě tří výher v řadě. V dalším kole následovala prohra s týmem AGRO Přestavlky 2:4. Příští zápas maršovičtí vyhráli nad týmem Olbramovice „B“ 3:2. Poslední zápasy ve druhém kole byly plně v naší režii. Předposlední zápas tohoto kola jsme hráli se Sport barem Týnec a vyhráli 10:3, poslední kolo nás svedlo dohromady s týmem HC Autobutik. Tento zápas naši sehráli 26.12.2007 a nadělili soupeři opožděného Ježíška. Odnesl si 13 krásných dárků, aniž by nějaký dal nám. Ve druhém kole jsme uhráli 6 výher a pouze tři porážky.

     Třetí kolo pro nás začalo dne 12.1.2008 ve 21 hodin s týmem Sokol Senohraby a tento zápas jsme vyhráli 5:4. Potom přišla další výhra, následovala jedna remíza a jedna prohra. Následující tři zápasy maršovičtí vyhráli a odnesly to týmy KABARETU Sázava, AGRA Přestavlky a HC Olbramovice „B“. V předposledním zápase třetího kola nás porazil tým SPORT BAR Týnec, poslední zápas jsme vyhráli nad týmem HC Autobutik 6:2. V tomto kole byla naše bilance 6 výher, 1 remíza a 2 prohry.

     Po odehrání základní části náš tým skončil na krásném čtvrtém místě s celkovým počtem 34 bodů a bilancí 15 výher, 4 remízy a 10 proher. Postoupili jsme do čtvrtfinále proti týmu MARILY Votice.

     První čtvrtfinálový duel mezi týmy SOKOL Maršovice a MARILOU Votice, který se odehrál 8.3.2008, skončil nerozhodně 2:2. Na odvetu byl tým MARILY Votice posílen o pár hráčů, mezi nimiž nechyběl Jiří Hrdina, bývalý hráč NHL. Ani tato velká posila MARILE nepomohla, neboť její hráči odešli poraženi vysoko 7:1. Nás výhra posunula do semifinále proti týmu SPORT BAR Týnec.

     Semifinálové zápasy jsme sehráli 14. a 16. března,  první skončil naší vysokou výhrou 7:3. Druhý zápas byl nervy drásající až do poslední minuty utkání. Naše mužstvo, svázané nervozitou a odpovědností za svůj výkon, začalo zápas špatně. Nedařilo se téměř nic. Soupeř vedl tři a půl minuty před koncem 4:3 a my hráli přesilovku pět na čtyři. Na led vyjelo to nejlepší, co naše střídačka měla k dispozici. Naše top sestava vyrovnala na 4:4

a tento výsledek nás posunul do finále proti týmu SOKOL Senohraby.

     Finálová série byla zahájena 18.3. a odveta pak 20.3. Oba zápasy se od sebe lišily jako den a noc. První finálový duel proti týmu SOKOL Senohraby jsme vyhráli 4:1 a byl to oboustranně krásný hokejový zápas. Druhý duel naši sehráli nejhůře jak jen mohli. Mužstvo nebruslilo, nebojovalo a vůbec se mu celkově nedařilo. Prohrálo vysokým rozdílem 7:1. Následovala trestná střílení, po pěti na každé straně a pak po jednom až do rozhodnutí. Hokejisté SOKOLA Maršovice si zvolili, aby první trestné střílení jel soupeř a my chytali. Naše pětice na nájezdy byla určena následovně: první Richard Bártl, pak následovali Stanislav Sosnovec, Michal Valenta, Jiří Chlasták a pětici uzavíral Petr Klouda. Ríša Bártl nájezd proměnil, úspěšní střelci v našem týmu byli ještě Standa Sosnovec a Jirka Chlasták. Soupeř z pěti nájezdů také proměnil tři a tak se pokračovalo, po jednom na každé straně až do rozhodnutí. Tentokrát první nájezd jeli hráči Maršovic a soupeř začínal chytat. Za nás najížděl Honza Benda a úspěšně svůj úkol splnil. Soupeř byl také úspěšný a tak se pokračovalo. Další trestné střílení měl za nás zvládnout Jirka Nerad. Rozjel se a velmi zkušeně skóroval. Jak odpoví hráč Senohrab? Soupeřův hráč se rozjíždí na našeho brankáře Miloše Holcnera a ten skvěle nájezd likviduje. Na naší střídačce propuká obrovské nadšení. Všichni s radostí skáčou na led a jedou za svým hrdinou v brance.  Po chvilce nespoutané radosti stojíme na modré čáře a čekáme na převzetí poháru pro vítěze. Pohár pro vítěze předává kapitánovi Maršovic Zdeňku Bednářovi pan ing. Pavel Khek, ředitel turnaje. V následujících okamžicích již pohár putuje z ruky do ruky maršovických hokejistů. Poté ještě pár fotek na památku a jde se slavit do kabiny, kde propuká další vlna nadšení. Zapalují se vítězné doutníky a zaznívá vítězný pokřik.

     Co říci závěrem? Finálová série je dobojována, pohár za vítězství uložíme na čestné místo a my se pomalu rozejdeme ke svým domovům. Je těsně po půlnoci a začíná další pracovní den.

     Naše vítězství ve III.lize maršovické posunulo bojovat o II.ligu. Dne 22. a 23. března sehrajeme dva barážové duely s týmem DZS Střuhařov.

     V sobotu 22.3.2008 v 17:30 hodin se odehrál první barážový duel s tímto týmem, který  skončil jednoznačnou vysokou výhrou Maršovic

13:2. Odveta o den později již byla vyrovnaná, přesto měla stejného vítěze. Zápas skončil 7:6 pro Maršovice. Tímto vítězstvím si maršovičtí hokejisté vybojovali postup do II.ligy NHLH.

     Soupiska mužstva SOKOLA Maršovice: Miloš Holcner /brankář/, Richard Bártl, Tomáš Bauer, Zdeněk Bednář /kapitán/, Jan Benda, Jiří Chlasták, Lukáš Eichler, Petr Klouda, Jaroslav Machovský, Zdeněk Manhart, Petr Mašek, Tomáš Matoušek, Marek Neckář, Jiří Nerad, Marek Novák, Jiří Plaček, Ctibor Polesný, Zbyněk Polesný, Ivan Rada, Stanislav Sosnovec, Dušan Svoboda, Michal Valenta, Jan Welser, trenér mužstva Josef Vostřák.

     Na závěr bych chtěl poděkovat za celý tým sponzorům SOKOLA Maršovice, firmě TOM-CAR servis Maršovice a  Úřadu městyse Maršovice.

marsovice_foot.png